IskolaIskola

Tanáraink

Pedagógus neve 

Oktatott tárgyak 

András Tibor

rendészeti speciális gyakorlatok

Ábrahám Nikoletta 

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Bencés Márta 

fodrász szakmai elméleti tantárgyak

Bori Jenő

villamos szakmai elméleti tantárgyak

Boros Anikó Klára 

magyar, német, ének

Breznyik Tímea 

fodrász szakmai elméleti tantárgyak

Csáki Ildikó

fodrász szakmai oktató

Csapó Zsuzsanna

német

Deák Réka

magyar, földrajz 

Demeter Ágnes

biológia

Demeter Lajos

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Domokos Lajos

testnevelés

Dr. Fogarasi Sándor

földrajz, történelem

Dr.Bánkuti Péter József

építő- és faipari szakmai elméleti tantárgyak

Dr.Komjáti Mihályné

matematika

Dudás Gergely Kinga

angol

Fernengel Katalin (igazgató)

fizika, kémia, közgazdaságtan, vállalkozási ismeretek

Gubán János

informatika

Gubicza Eszter

magyar

HavasinéKassakürti Anikó

magyar, történelem 

Hegedűs Mária

matematika, informatika, földrajz

Illés Zoltán

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Kalló- Huszár Erzsébet

informatika, építőipari szakmai elméleti tantárgyak

Keresztúri Hajnalka (gyakorlati oktatásvezető)

építőipari szakmai elméleti tantárgyak

Kis Lajos Tibor (szakmai igazgatóhelyettes)

villamos szakmai elméleti tantárgyak

Kiss Andrea Lídia

testnevelés

Kovács László

építőipari szakmai elméleti tantárgyak

Kovácsné Faragó Zsuzsanna

német, magyar 

Lipták Mihály

gépészeti szakmai elméleti tantárgyak

Menyhárt Gábor  (igazgatóhelyettes)

matematika, pedagógia 

Miklós Natália

angol

Molnár Erika

német

Muresan Gábor Ferenc

angol

Nagy Andrea

történelem

Nagy Gabriella

angol

Nagy Károly

testnevelés

Oláh Gáborné

földrajz, történelem

Polgárné Pintér Erzsébet

ruhaipari szakmai elméleti tantárgyak 

Pusztai Szilvia

magyar, történelem

Szabó Andrásné 

biológia, kémia 

Szabóné Oláh Veronika

ruhaipari szakmai elméleti tantárgyak 

Szoboszlai Szabolcs

informatika 

Szoboszlai-Orosz Anita

matematika, fizika 

Tóth László

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Urbán Zoltán

faipari alapismeretek

 

 

Részfoglalkozásúak, óraadók

Bánhegyi László

rendészeti ismeretek

Dékány Tamás

rendészeti speciális gyakorlatok

Erdődi Mihály

rendészeti speciális gyakorlatok

Hartyáni István 

villamos szakmai elméleti tantárgyak

Kovács Norbert

rendészeti ismeretek

Mészár Edit

matematika

Nánási László

matematika

Szabó László

rendészeti speciális gyakorlatok

Tóth Tiborné

testnevelés

 

 

A pedagógusok munkáját segítik még:

Kőhalmi Dezső

könyvtáros

Tulik György

rendszergazda

Muresan András

oktatás technikus

Bordácsné Ábrán Erika

iskola titkár

Zsemlye Anett

iskola titkár