Tanárok

Pedagógus neve 

 

Ábrahám Nikoletta 

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Bencés Márta Julianna 

fodrász szakmai elméleti tantárgyak

Bori Jenő

villamos szakmai elméleti tantárgyak

Boros Anikó Klára

magyar, német, ének

Breznyik Tímea 

fodrász szakmai elméleti tantárgyak

Csáki Ildikó- fodrász szakmai oktató

fodrász szakmai oktató

Deák Réka

magyar, földrajz 

Demeter Ágnes

biológia

Demeter Lajos

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Domokos Lajos

testnevelés

Dr. Fogarasi Sándor

földrajz, történelem

Dr.Bánkuti Péter József

építő- és faipari szakmai elméleti tantárgyak

Dudás Gergely Kinga

angol

Fernengel Katalin (igazgató)

fizika, kémia, közgazdaságtan, vállalkozási ismeretek

Gubán János

informatika

Gubicza Eszter

magyar

Havasiné Kassakürti Anikó

magyar, történelem 

Hegedűs Mária

matematika, informatika, földrajz

Illés Zoltán

(szakmai igazgatóhelyettes)

Kalló- Huszár Erzsébet

informatika, építőipari szakmai elméleti tantárgyak

Keresztúri Hajnalka

építőipari szakmai elméleti tantárgyak

Kis Lajos Tibor

(gyakorlati oktatásvezető)

Kiss Andrea Lidia

testnevelés

Kovácsné Faragó Zsuzsanna

német, magyar 

Kuris Árpád

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Lipták Mihály

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Menyhárt Gábor  

(igazgatóhelyettes)

Miklós Natália

angol

Molnár Erika

német

Nagy Andrea

történelem

Nagy Gabriella

angol

Nagy Károly

testnevelés

Oláh Gáborné

földrajz, történelem

Devcsics János Géza

rendészeti speciális gyakorlatok

Polgárné Pintér Erzsébet

ruhaipari szakmai elméleti tantárgyak 

Pusztai Szilvia

magyar, történelem

Szabó Andrásné Nemes Mária 

biológia, kémia 

Szabó Levente

testnevelés

Szabóné Oláh Veronika

ruhaipari szakmai elméleti tantárgyak 

Szoboszlai Szabolcs

informatika

Szoboszlai-Orosz Anita

matematika, fizika 

Szűcs Erika

angol

Tóth Andrea

angol

Tóth László

gépész szakmai elméleti tantárgyak

Urbán Zoltán

faipari alapismeretek

Vajda Levente

matematika-fizika

 

 

 

Óraadók:

Bánhegyi László

rendészeti ismeretek

Dr. Nagy Géza

rendészeti ismeretek

Eichmüllerné Bakos Zsuzsanna

rendészeti ismeretek

Jakab László 

testnevelés

Kárpáti Zoltánné

ének-zene

Dr. Komjáti Mihályné

matematika

Kovács Norbert

rendészeti ismeretek

Majoros József

rendészeti ismeretek

Mészár Edit Margit

matematika

Nagy-Suhanyecki Dalma

rendészeti speciális gyakorlatok

Sűrű Dezső

rendészeti ismeretek

Szabó László

rendészeti speciális gyakorlatok

Széchenyi Márton

testnevelés

Tóth Adrienn

ruhaipari szakmai gyakorlatok

Tóth Tiborné

testnevelés