SZC logo

Ceglédi Szakképzési Centrum

OM kód: 203068-002 | 2700, Cegléd Jászberényi út 2.

Intézmény logo

Ceglédi SZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 22.


Cegledi SZC

  Rajtad áll a jövőd! programon tanulóink

  Ma volt az UNICEF Rajtad áll a jövőd! program záró rendezvénye, melyen iskolánk 12.R-es, “Szelektív Bemesek” csapata vett részt.

  Rajtad áll a jövőd! programon tanulóink
  A program szinte az egész tanévet végigkísérte, valamilyen, a tanulókat érintő probléma megoldása volt a cél. A csapat az elmúlt hónapokban a szelektív hulladékgyűjtés iskolai megvalósításán dolgozott, és a szelektív kukák beszerzése mellett kiemelt céljuk az is, hogy a diáktársak is megértsék ennek a globális problémának a fontosságát.
   
  Az Értékelő Bizottság döntése alapján 300000 Ft-ot már nyertek a projekt megvalósítására, amiből megvásárlásra kerültek a szelektív kukák, amik az A, C és D épületekben már megtalálhatóak a termekben. Készültek információs plakátok is, amelyek segítik a helyes használatot!
   
  A nemzetközi fordulóba ugyan nem jutottak tovább, a projektnek így is győztesei ők is és az iskolánk is! A fiatalok nagyon lelkesek elkötelezettek, és a program keretében szervezett projektnap sikere mutatja, hogy a témával meg lehet szólítani a Bem diákjait! Rendkívül tanulságos volt a hulladékudvarban tett látogatásunk is, érdemes lenne ide valamennyi diákot elvinni, mert közelebb kerülne mindenkihez a téma, és talán többen megértenék ennek a fontosságát!
   
  Köszönjük mindenkinek, aki támogatta a projekt megvalósulását: Az Iparifóliák Hungary Kft. 1000 darab zsákot ajánlott fel a csapatunknak!
   
  Az Apáti Nyomda pedig elkészítette a plakátokat, amiket a kukák fölé helyeztek ki a tanulók. A projektnapunkon pedig a Royal Pizza jóvoltából nem maradtak éhesen az érdeklődő diákjaink.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Angol nyelvű műveltségi vetélkedőn diákjaink

  Angol nyelvű műveltségi vetélkedőn diákjaink

  Iskolánk kiváló angolosai (Kacsó Roland 12. R, Beniczki Dominik, Csönkös Csaba, és Terjék Attila 11.V osztályos tanulók a mai napon az IBS World Tour - angol nyelvű műveltségi vetélkedőn vettek részt az International Business School campusán.

  2024. márc. 22.


  Cegledi SZC

  kozmetikus és fodrász tanulóik az Idősek otthonában

  kozmetikus és fodrász tanulóik az Idősek otthonában

  Csütörtökön iskolánk 12. KF osztályos kozmetikus és fodrász tanulói ismét örömmel látogattak el a ceglédi Idősek Otthonába.

  2024. márc. 22.


  Cegledi SZC

  Rendőrségi Road-Show

  Rendőrségi Road-Show

  A mai napon szervezték meg a Kiskunhalasi SZC Dékáni Árpád Technikumában a Rendőrségi Road-Show-t, melyen a Bem tanulói is részt vettek.

  2024. márc. 21.


  Cegledi SZC


  Partnereink

  SZC logo

  Ceglédi Szakképzési Centrum


  Ceglédi SZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskola

  2700, Cegléd Jászberényi út 2.

  Telefon: +36 53/ 505-350

  E-mail: bem@bem-cegled.hu

  OM azonosító: 203068-002


  2024Ceglédi SZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskola