SZC logo

Ceglédi Szakképzési Centrum

OM kód: 203068-002 | 2700, Cegléd Jászberényi út 2.

Intézmény logo

Ceglédi SZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 5.


SzSz

  Szelektív Bemesek- Projektnap

  Ma tartotta csapatunk az UNICEF Rajtad áll a jövő! programjának részeként a Projektnapot, melyen bemutattuk, hogy a megnyert támogatás összegét hogyan használtuk fel, továbbá az iskola diákjainak szerveztünk egy edukációs célú, ugyanakkor vicces és interaktív előadást, melyben volt kvíz és rajzolás is. A napunk a ceglédi hulladékudvarban indult, ahol egy nagyon érdekes üzemlátogatásban volt részünk, végigkövettük a háztartásokból bekerülő hulladék útját a szelektálás-válogatáson át egészen a bálázásig, mely bálákat a szomszédos országokban hasznosítanak újra.

  Szelektív Bemesek- Projektnap

  A projektünk célja az volt, hogy az iskolánkban, a Bemben megvalósuljon a szelektív hulladékgyűjtés. Az elnyert támogatás összegéből vastag kartonból készült strapabíró hulladéktárolót vásároltunk a legtöbb tanterembe és a folyosókra. A Recobin cégtől kedvezményes ajánlatot kaptunk, így több tárolót tudtunk vásárolni. A kukákba zsákokat is vettünk. Itt szeretnénk megköszönni az Iparifóliák.hu csapatának a felajánlását, akik 1000 darab rendkívül strapabíró zsákkal támogatták a projektünk fenntarthatóságát.

   

  A tantermekbe oktató plakátokat helyezünk ki, a plakát sokszorosításáért köszönettel tartozunk a ceglédi Apáti Nyomdának.

  Úgy érezzük, hogy a mai projektnapunk nagyon jól sikerült, bízunk benne, hogy kezdeményezésünk diáktársaink személyében követőkre talál.

  Galéria

  Kövessetek minket az Instán: szelektiv.bemesek

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Rajtad áll a jövőd! programon tanulóink

  Rajtad áll a jövőd! programon tanulóink

  Ma volt az UNICEF Rajtad áll a jövőd! program záró rendezvénye, melyen iskolánk 12.R-es, “Szelektív Bemesek” csapata vett részt.

  2024. márc. 22.


  Cegledi SZC

  Angol nyelvű műveltségi vetélkedőn diákjaink

  Angol nyelvű műveltségi vetélkedőn diákjaink

  Iskolánk kiváló angolosai (Kacsó Roland 12. R, Beniczki Dominik, Csönkös Csaba, és Terjék Attila 11.V osztályos tanulók a mai napon az IBS World Tour - angol nyelvű műveltségi vetélkedőn vettek részt az International Business School campusán.

  2024. márc. 22.


  Cegledi SZC

  kozmetikus és fodrász tanulóik az Idősek otthonában

  kozmetikus és fodrász tanulóik az Idősek otthonában

  Csütörtökön iskolánk 12. KF osztályos kozmetikus és fodrász tanulói ismét örömmel látogattak el a ceglédi Idősek Otthonába.

  2024. márc. 22.


  Cegledi SZC


  Partnereink

  SZC logo

  Ceglédi Szakképzési Centrum


  Ceglédi SZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskola

  2700, Cegléd Jászberényi út 2.

  Telefon: +36 53/ 505-350

  E-mail: bem@bem-cegled.hu

  OM azonosító: 203068-002


  2024Ceglédi SZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskola